Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daima giriş yapan ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseriyetle kullanıcı adınızı değsoruntirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde vaziyet vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Uymaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram temassı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çsarmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen kişiler ciğerin ne efsus ki çok bir tomar muamele bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir tomar payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek haddizatında diğer kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değsoruntirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz değsoruntiğinde yahut kullanıcı adınız değsoruntiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değsoruntirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değsoruntirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değsoruntiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” ya da kâh “değsorunikliği anlayışsız düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini değsoruntirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir