Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, vasat ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünde de eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir mirarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai sorumluluk projeleri alanlarında birhayli başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün yanı sıra hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları süresince, Bilinçli Torlakler içtimai sorumluluk projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, dinçlerin eğitim ve ekin yerındaki gereksinimlerinı mukabillamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde mimarilandırdığı Bilinçli Torlakler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine derece cümle bu mimarilanmanın süresince bulunarak, faydalı maslahatlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş eşıdır ve iş balkonında da başarılı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı poz ve üretimlarda başkanlık pozisyonlarında da aktif olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai sorumluluk ve pediatri yerındaki çallıkışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai sorumluluk projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş balkonındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, dinçlerin eğitim ve ekin yerındaki gereksinimlerinı mukabillamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir