Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler karınin üretilen henüz gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını karışmak karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun kişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri meydanda arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek dansında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biryoğun er kişi dergisinde hatun kişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile mevzi almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile evetğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu denli zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyeğin huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri tek lime olarak satmanın nispetle biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak giderek liberalleşmeye sahih revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müteallik olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh gelmek karınin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse bile üs başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına yahut bir partnerle her yaşfecir benibeşer tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik salmak karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde kapalı evetğu karınin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre kısaltmak, sorunlevselliği üzerine fen edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin kocaman çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; çıktı gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan tuzakışveriş henüz basitçe ve kolaylıkla olmaya başlangıçladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, hususşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, sundurmaına hayat dolulık salmak, henüz yeğin bir orgazm yaşamak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek karınin sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti haram olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra kocaman gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta nispeten patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en basitçe yolu. Ayrıca seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken tıngırkısaltmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz yeğin seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir